Powiśle Dzierzgoń przegrywa z Aniołami Garczegorze

Piotr Piesik
Piłkarze Powiśla Dzierzgoń na razie nie mogą zaliczyć wiosennej rundy rozgrywek IV ligi do udanych. Przegrali wyjazdowy mecz z drużyną Anioły Garczegorze 2:3, mimo prowadzenia już 2:0.

Bramki dla Powiśla zdobywali Michał Tomczyk w 15. minucie gry i Jędrzej Chyła dwie minuty później. Do przerwy rezultat brzmiał 1:2. Niestety, kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry arbiter podyktował rzut karny i już był remis. Po trzeciej bramce dla gospodarzy gracze Powiśla atakowali, jednak bez skutku.

- Mieliśmy więcej z gry, ale za dobre wrażenie meczu się nie wygrywa, liczą się bramki - ocenia Krzysztof Mamczarz, dyrektor klubu z Dzierzgonia. - Warunki gry były ciężkie, tamtejsze boisko jest kiepskie, nie preferuje zespołów grających techniczną piłkę, jak my. Najbardziej brakuje chyba koncentracji po zdobyciu bramki.

Powiśle wystąpiło w zestawieniu: Świderski - M. Hadrysiak, Zieliński (46, Augustynowicz), Kacprowicz, Gajewski, Mioduński, Chyła, Tomczyk, Wiercioch, Wierzba, Orłowski (70, Czahuk)