Piłkarze Olimpii stracili punkty w Słupsku

Piotr Piesik
Olimpia (tu w meczu z Powiślem na własnym stadionie) poniosła porażkę w drugim kolejnym spotkaniu IV ligi Piotr Piesik
Porażką 1:2 zakończył się mecz Olimpii Sztum z Gryfem Słupsk o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej. Na boisku w Słupsku sztumianie przegrywali po I połowie 0:2, zabrakło niestety szczęścia, by doprowadzić do wyrównania.

Gryf Słupsk to bardzo solidna drużyna, w poprzedniej kolejce kłopoty z jej pokonaniem na własnym boisku mieli piłkarze Powiśla Dzierzgoń.

Mecz bardzo źle rozpoczął się dla zespołu Olimpii, bowiem sztumianie już w pierwszym kwadransie stracili obie bramki, w 2. i 14. minucie po celnych strzałach Mariusza Węglińskiego. Dodać trzeba, że Olimpia pojechała do Słupska w bardzo osłabionym składzie - jak podaje na internetowej stronie klubu Jakub Dobrowolski, zabrakło m.in. doświadczonych Sławomira Kordy, Wojciecha Wilmańskiego i Daniela Jasińskiego. Starania sztumian zakończyły się powodzeniem tylko raz, w 75. minucie po strzale Mateusza Pietrzyka.

Olimpia zagrała w Słupsku w zestawieniu: Dębowski - A. Hadrysiak, Roszkowski, G. Pliszka, Marszałkowski (69, Głowacki), W. Pliszka, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Kotowski, Olszewski, M. Pluta