Cenne punkty naszych drużyn w IV lidze

Piotr Piesik
Archiwum
Zwycięstwo Olimpii Sztum i remis Powiśla Dzierzgoń - te wyniki oznaczają cenne punkty naszych drużyn w IV lidze piłki nożnej. Za tydzień ostatnia kolejka rundy jesiennej ligi.

Olimpia Sztum pokonała na własnym stadionie Gryfa 2009 Tczew 2:0 po bramkach Macieja Pluty w 49. minucie i Daniela Jasińskiego pięć minut później.

Sztumianie zagrali w zestawieniu: Dębowski - A. Hadrysiak, Korda, Roszkowski, G. Pliszka, P. Kotowski, Jasiński (70, Blejwas), Maciej Pietrzyk (90, Marszałkowski), Mateusz Pietrzyk, M. Pluta, Wilmański (78, Neumann).

Powiśle Dzierzgoń uzyskało remis 1:1 w spotkaniu z liderem ligi, GKS Przodkowo. Bramkę dla gości zdobył w I połowie doskonale znany w Dzierzgoniu Jakub Gronowski, wyrównał w 65. minucie spotkania Krzysztof Wierzba.

Powiśle zagrało w zestawieniu: Świderski - Kacprowicz, M. Hadrysiak, Zieliński, Augustynowicz, Gajewski, Tomczyk (85, Ruciński), Mioduński, Wierzba, Chyła, Czahuk (80, Drzyzga).

Zdobyte w ten sposób cenne punkty naszych drużyn w IV lidze spowodowały, że Olimpia awansowała na 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, Powiśle zajmuje 4. lokatę z 29 punktami.