Znakomity bieg sztumian w Tczewie

Piotr Piesik
Bartosz Mazerski zajął trzecie miejsce w Biegu Sambora
Bartosz Mazerski zajął trzecie miejsce w Biegu Sambora Archiwum
Bartosz Mazerski uplasował się na trzecim miejscu w XXIII Biegu Sambora w Tczewie, uzyskał najlepszy wynik spośród polskich biegaczy.

Wygrał ten bieg Bogdan Semenowycz (Ukraina), Bartosz Mazerski osiągnął rezultat 17.11 na dystansie 5700 m. Metę osiągnęły 222 osoby.

Na 24. miejscu bieg ukończył Krzysztof Garbowski z czasem 20.30, 31. miejsce zajął Bogdan Cebula z czasem 21.09 (trzeci w kategorii M-50), 61. pozycję zajął Krzysztof Spalk z czasem 23.21, na 67. miejscu finiszował Leon Treć z czasem 23.44, na miejscu 96. Janusz Nickiel z czasem 25.10, na 116. pozycji Dariusz Sosiński z czasem 26.22, na miejscu 171 Krystyna Nickiel - 29.22.