Wysoka porażka piłkarzy Olimpii Sztum w Pelplinie

Piotr Piesik
Zakończyła się znakomita passa piłkarzy Olimpii Sztum, którzy w wiosennej rundzie rozgrywek IV ligi nie przegrali dotychczas meczu. W wyjazdowym spotkaniu z Wierzycą Pelplin ulegli 0:4.

Do przerwy rezultat brzmiał 0:1. Fatalne było kilka pierwszych minut po wznowieniu gry, kiedy sztumianie stracili dwie kolejne bramki. Ostatecznie podopieczni trenera Wojciecha Barnata zeszli z boiska pokonani różnicą czterech goli.

Olimpia zagrała w Pelplinie w zestawieniu (podajemy za stroną internetową klubu): Dębowski - A. Hadrysiak, Korda, G. Pliszka, W. Pliszka, Mateusz Pietrzyk (68, Maciąg), Maciej Pietrzyk (58, Blejwas), Kotowski, Wilmański, Olszewski (52, D. Pluta), M. Pluta