Reprezentacja Polski U-15 przegrała z Rosją na stadionie w Sztumie [ZDJĘCIA]

Piotr Piesik
Reprezentacja Polski w piłce nożnej U-15 rozegrała na stadionie w Sztumie mecz międzypaństwowy z Rosją w ramach turnieju UEFA Development. Niestety białoczerwoni przegrali 1:2.

Tego samego dnia na sztumskim stadionie odbyły się dwa mecze turnieju UEFA Development. W pierwszym spotkaniu drużyna USA pokonała Islandię 2:1.

W drugim spotkaniu na boisko wybiegli młodzi piłkarzePolski i Rosji. Podopieczni trenera Rafała Lasockiego już po kilku minutach przegrywali 0:1, natomiast bardzo szybko doprowadzili do wyrównania po strzale Dawida Zięby. Remis utrzymał się do końca pierwszej połowy meczu.

W drugiej połowie ponownie na prowadzenie wyszli Rosjanie po celnie wykonanym rzucie karnym, niestety chwilę później Polacy nie wykorzystali "jedenastki". Mimo ambitnych ataków polskiej drużyny do samego końca spotkania rezultat nie zmienił się.

Kolejny mecz reprezentacji Polski odbędzie się w środę o godz. 14.30 na stadionie w Malborku