Redakcja naszemiasto.pl na Pomorzu. Skontaktuj się z nami!

Redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Pomorza. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na całym Pomorzu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: internet@dziennikbaltycki.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Pomorze

Mariusz Szmidka - Redaktor Naczelny
tel. 58 30 03 300
mariusz.szmidka@polskapress.pl

Gdańsk
ul. Połęże 3, 80-720 Gdańsk

Patrycja Kłos - kierownik online
tel. 797 001 038
patrycja.klos@polskapress.pl

Arkadiusz Kosiński - koordynator pomorskie.naszemiasto.pl
tel. 502 499 064
arkadiusz.kosinski@polskapress.pl

Gdynia

  • ul. Świętojańska 139

  • Szymon Szadurski

  • tel. 698 635 667

  • szymon.szadurski@polskapress.pl

  • Łukasz Kamasz

  • lukasz.kamasz@polskapress.pl

Puck

  • Plac Obrońców Wybrzeża 11
  • Piotr Niemkiewicz
  • tel. 797 004 412
  • piotr.niemkiewicz@polskapress.pl
  • Magdalena Gębka-Scuffins
  • tel. 797 001 065
  • magdalena.gebka@polskapress.pl

Malbork

  • ul. Kościuszki 5A

  • Radosław Konczyński

  • tel. 797 001 062

  • radoslaw.konczynski@polskapress.pl

  • Anna Szade

  • tel. 502 499 025

  • anna.szade@polskapress.pl

Kwidzyn

  • ul. Piłsudskiego 22/4

  • Mirosław Wiśniewski

  • tel. 502 499 607

  • miroslaw.wisniewski@polskapress.pl

  • Karolina Staniszewska

  • tel. 512 217 452

  • karolina.staniszewska@polskapress.pl

Sztum

  • Piotr Piesik
  • tel. 514 800 978
  • piotr.piesik@polskapress.pl

Kartuzy

  • ul. Jeziorna 2
    Lucyna Puzdrowska

  • tel. 502 499 034

  • lucyna.puzdrowska@polskapress.pl

  • Maciej Krajewski

  • tel. 797 001 058

  • maciej.krajewski@polskapress.pl

Pruszcz Gdański

  • ul. Chopina 2
    Danuta Strzelecka
  • tel. 797 603 946
  • danuta.strzelecka@polskapress.pl

Lębork

  • Staromiejska 20
    Robert Gębuś
  • tel. 502 499 211
  • robert.gebus@polskapress.pl
  • Marcin Kapela
  • tel. 668 284 427
  • marcin.kapela@polskapress.pl

Tczew

  • ul. Obrońców Westerplatte 28
    Krystyna Paszkowska

  • tel. 502 499 073

  • krystyna.paszkowska@polskapress.pl

  • Jagoda Kicka

  • tel. 514 800 976

  • jagoda.kicka@polskapress.pl

Starogard Gdański

  • ul. Gimnazjalna 1
    Kinga Furtak

  • tel. 502 499 096

  • kinga.furtak@polskapress.pl

  • Jagoda Kicka

  • tel. 514 800 976

  • jagoda.kicka@polskapress.pl

Kościerzyna

  • ul. Szopińskiego 2
    Joanna Surażyńska-Bączkowska

  • tel. 797 001 059

  • joanna.surazynska@polskapress.pl

  • Edyta Łosińska-Okoniewska

  • tel. 797 001 069

  • edyta.losinska@polskapress.pl

Nowy Dwór Gdański

  • ul. Warszawska 15/6
    Patryk Philipp

  • tel. 502 499 050

  • patryk.philipp@polskapress.pl

  • Kamil Kucharski

  • tel. 502 499 065

  • kamil.kucharski@polskapress.pl

Wejherowo

  • ul. 12 Marca 216/3
    Tomasz Smuga
  • tel. 514 800 975
  • tomasz.smuga@polskapress.pl
  • Alicja Choinka
  • tel. 502 499 043
  • alicja.choinka@polskapress.pl

Bytów

  • ul. Dworcowa 29
  • Maria Sowisło
  • tel. 502 499 018
  • maria.sowislo@polskapress.pl

Człuchów

  • ul. Żółkiewskiego 8
  • Olek Knitter
  • tel. 797 001 055
  • olek.knitter@polskapress.pl

Sławno

  • ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1
  • Tomasz Turczyn
  • tel. 797 001 067
  • tomasz.turczyn@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

Joanna Gwiazda-Kozłowska
Dyrektor Biura Reklamy

  • 502499055
  • joanna.gwiazda@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

30 stopniowe upały już w maju

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl na Pomorzu. Skontaktuj się z nami! - Pomorskie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie