Pewne zwycięstwo piłkarzy Olimpii Sztum

Piotr Piesik
Piłkarze Olimpii Sztum odnieśli pewne zwycięstwo w meczu o mistrzostwo IV ligi, pokonując na własnym boisku Piasta Człuchów 3:1.

Bramki dla sztumian zdobyli Wojciech Pliszka w 30., Mateusz Pietrzyk w 37. oraz Maciej Pietrzyk w 64. minucie spotkania. Honorowe trafienie dla Piasta Człuchów było dziełem Czarnowskiego w 74. minucie gry. Przez cały mecz sztumianie mieli zdecydowaną przewagę i wiele sytuacji strzeleckich, niestety niewykorzystanych.

Olimpia zagrała w zestawieniu (podajemy za stroną internetową klubu): Dębowski (70, Parafiniuk) - A. Hadrysiak, G. Pliszka, Korda, Marszałkowski (63, M. Pluta), Maciej Pietrzyk, Roszkowski (63, Wilmański), Mateusz Pietrzyk, W. Pliszka, D. Pluta, Kotowski.