Małgorzata Tuwalska i Bartosz Mazerski wygrywają kategorie w biegu Dycha nad Wisłą

Piotr Piesik
Andrzej Rogiewicz i Bartosz Mazerski po niedawnym Sztumskim Biegu Świętojańskim
Andrzej Rogiewicz i Bartosz Mazerski po niedawnym Sztumskim Biegu Świętojańskim Piotr Piesik
Bieg VI Dycha nad Wisłą został rozegrany w okolicach Tczewa, na tytułowym dystansie 10 km. Zawody wygrał doskonale znany w powiecie sztumskim Andrzej Rogiewicz, na eksponowanych miejscach uplasowali się reprezentanci Zantyra - Małgorzata Tuwalska i Bartosz Mazerski.

Zawody wygrał Andrzej Rogiewicz z wynikiem 31.32,99. Na 5. miejscu finiszował Bartosz Mazerski z czasem 33.17,44.

42. miejsce w klasyfikacji "open", zarazem 6. w gronie kobiet zajęła Małgorzata Tuwalska (Zantyr Sztum) z czasem 40.21,49.

M. Tuwalska okazała się najlepsza w kategorii K 49, B. Mazerski zaś wygrał kategorię M 49.