Dobry start lekkoatletów Powiśla w Crossie Wilcze Kąty w Czernikowie

Piotr Piesik
Archiwum DKS Powiśle
Lekkoatleci dzierzgońskiego Powiśla wystartowali w zawodach biegowych Cross Wilcze Kąty w gminie Czernikowo w województwie kujawsko - pomorskim. Osiągnęli kilka cennych wyników.

Sandra Mańka zajęła 6. miejsce w rywalizacji open kobiet na dystansie 10 km, uzyskując wynik 46.19,53. Zajęła również 2. miejsce w kategorii juniorek.

W biegu open mężczyzn, również na trasie 10 km, najlepiej spisał się Eryk Mańka, zajmując 4. miejsce z wynikiem 39.29,45. O jedną pozycję niżej finiszował Bartosz Kacperski z czasem 40.40,70. Mateusz Kacperski zajął 16. 44.05,52. Jan Zima ukończył bieg na 31. miejscu z rezultatem 47.29,22.

W gronie juniorów sklasyfikowano tylko dwóch reprezentantów Powiśla: wygrał Eryk Mańka przed Mateuszem Kacperskim.

Bartosz Kacperski zajął 3. miejsce w kategorii M 20-39. Jan Zima uplasował się na 5. pozycji w kategorii M 50-59.