Cenne zwycięstwo Olimpii Sztum w Luzinie

Piotr Piesik
Mateusz Pietrzyk (tu w meczu z Pomezanią) zdobył dla Olimpii pierwszą bramkę w Luzinie Piotr Piesik
Piłkarze Olimpii Sztum w wyjazdowym meczu o mistrzostwo IV ligi wygrali z Wikędem Luzino 3:2.

Przed tygodniem piłkarze z Luzina grali w Dzierzgoniu z Powiślem, wtedy padł wynik 0:0. Teraz sztumianie pojechali do Luzina i pokazali znakomitą walkę, ostatecznie wygrywając po bramce Daniela Jasińskiego w ostatniej minucie czasu gry.

Jak podaje na internetowej stronie klubu Jakub Dobrowolski, bramki dla Olimpii zdobywali: Mateusz Pietrzyk w 4. minucie gry, Łukasz Olszewski w 35. minucie oraz Daniel Jasiński. Trafienia dla gospodarzy padły w 28. i 20. minucie, do przerwy był więc remis 2:2.

Olimpia zagrała w zestawieniu: Dębowski - W. Pliszka, A. Hadrysiak, Korda, Marszałkowski (52, D. Pluta), Mateusz Pietrzyk, Jasiński, Wilmański, P. Kotowski, Olszewski, M. Pluta (92, Głowacki).